Czy te upławy mogą wskazywać na alergię?

Córka 3lata, od 1.5 roku po zlapaniu zakażenia układu moczowego dostała uplawow, ktore ma do dzisiaj. Wszelakie maści lub antybiotyki przepisywane przez lekarzy nie działały, a upławy i zaczerwienienie sromu wracali że zdwojoną siła. Córka była alergixzka na białko krowie, gdy smaruje jej pomiędzy wargami sromowymi bepanthenem, upławy nie są wielkie, w porównaniu dodo dużych uplawow, gdybym jej nie smarowala. Zauważyłam, że upławy zwiększają się, gdy zje ona coś z białkiem krowim, serek, ciasto z kremem, itp. Zauważyłam również ciemieniuche oraz plamy na pośladkach zaczerwienione, szczególnie po kąpieli wieczornej. Czy upławy przewlekłe i zaczerwienienie warg sromowych mniejszych mogą być spowodowane przez alergie na białko krowie? Żaden z lekarzy nie może mi pomóc, bardzo się martwię,a z posiewu kału, pochwy i moczu nic nie wychodzi. Ginekolodzy dziecięcy mówią, że wszystko jest w porządku, jednak wiem, że plamienie 1.5 roczne u dziecka jest nie do pomyślenia. Córka przyjęła pyrantelum i upławy są nadal. Nie wiem, co robić

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z alergologiem oraz innym ginekologiem, który zajmuje się dziećmi.