Czy te wymioty to oznaka guza mózgu?

Dzis podczas jazdy samochodem mój 2.5 letni synek narzekał na bol brzuszka, kiedy wysiadl z auta zwymiotowal dwa razy i przez chwile ale zaraz wołał, że jest głodny.Zjadł drugie śniadanie i bawił sie bez żadnych objawów. Caly dzień miał apetyt i był wesoły. Ostatnio mial robione wyniki i usg brzuszka wszystko ok a takie wymioty pojawiły sie pierwszy raz.Na śniadanie zjadl kaszke i bez mojej wiedzy trochę papryki.Czytalam ze przy guzach mozgu pojawiają sie wymioty bez innych objawów.martwie sie.

hmmm.... a może raczej choroba lokomocyjna??? moja córka też wymiotowała po jezdzie w tym wieku ... lokomotiv dobrze działa...oj za czarno widzimy!!...pozdrawiam tomasz grzelewski