Czy te wyniki na cholesterol są dobre?

Witam. Mam 57 lat, jestem kobietą, nie palę. Moje dzisiejsze wyniki: cholesterol - 187, hdl - 65, ldl - 131, trójglicerydy - 95. Czy to są dobre wyniki, czy jest powód do zmartwienia i wizyty u specjalisty? Pozdrawiam.

Szanowna Pani wyniki należy interpretować znając kontekst kliniczny, szczególnie obciążenie kardiologiczne