Czy te wyniki nie wskazują na cukrzycę?

Witam, mam 40lat i jeszcze chyba nie choruje na cukrzyce ale tego raczej nie wiem, od jakiegos czasu badam cukier glukometrem i dodam ze pracuje na noc i spiac w dzien ok 6 godzin po przebudzeniu mam 88-97mmg, a 2 godIny po posilku 104-120mmg, w momencie kiedy mam wolne czyli sobota i przespalem noc z rana na czczo mam 90-99mmg ale juz z niedzieli na poniedzialek rano po przespaniu nocy 8-9 godzin mam 104-114mmg a po posilku 104-125mmg i pytanie moje czy to prawidlowe wyniki czy wskazuja na cos?

Dzień dobry,

Pana wyniki mieszczą się w prawidłowych normach.

Nie musi się Pan konsultować z lekarzem ale oczywiście samokontrola jest jak najbardziej wskazana.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga