Czy te wyniki TSH mogą wskazywać na Hashimoto?

Prosze o pomoc w interpretacji wynikow Tsh 3,18 (0,35 - 4,94) T4 0,91 (0,7 - 1,48) T3 2,62 (1,71 - 3,71) anty- tpo 630 ( 0 - 5,61) anty - tg 16,87 ( 0-4,11). Informacja na usg - obraz moze wskazywac chorobe hashimoto. Dziekuje

Takie wyniki badań laboratoryjnych mogą potwierdzać rozpoznanie choroby Hashimoto (wynik anty-TPO i anty-TG), ale żeby ewidentnie chorobę rozpoznać trzeba rozważyć wykonanie biopsji cienkoigłowej tarczycy. O dalszym postępowaniu i leczeniu musi zadecydować endokrynolog prowadzący.