Czy te wyniki wskazują na boreliozę czy inną chorobę?

Witam ;) zadałam pytanie odnośnie wyników na bolerioze i nic konkretnego się nie dowiedziałam oprócz tego ,że trzeba leczyć :( a mi zależało dowiedzieć sie coś wiecej co te wyniki oznaczają i czy sa bardzo niedobre i czy mam sie obawiać :( prosze jeszcze raz o odpowiedz :) borelia IgG-33.58 U/ml (0-12) , IgM-287.50U/ml (12-18) bolerioza W-B IGM negatywny bolerioza W-B IGG negatywny nie wiem czy to oznacza ze jast bolerioza czy inna choroba :( dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Oznaczenie metodą WB jest metodą potwierdzającą zakażenie. Przede wszystkim konieczne jest zapoznanie się z objawami jakie wystepują u pacjenta. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego