Czy te wyniki wskazują na jakieś nieprawidłowości?

Jestem kobieta, mam 28 lat i wykonałam morfologię kontrolnie, bez konkretnego powodu. Wszystkie parametry mam w normie poza limfocytami (wynik 45,3 na normę 20-40), neutrofilami (39,4 na normę 40-80) i RDW-CV (14,8 na normę 11,6-14,4). Dodam, ze mam niedoczynnosc tarczycy i przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. Czy jest się czym martwić?

Dzień dobry,

istnieje prawdopodobieństwo, że Pani organizm jest lekko osłabiony lub organizm walczy z infekcją (wirusem, bakterią - nawet jeżeli nie ma nawet objawów chorobowych i później także może ich nie być). Wyniki może Pani profilaktycznie powtórzyć za około miesiąc.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga