Czy te wyniki wskazują, że coś jest nie tak z moimi hormonami?

Witam.Mam 43 lata, przed ostatnią miesiączką wystąpiło u mnie lekkie krwawienie trwające tydzień a później normalna miesiączka.Wizyta u lekarza dopiero 22 lipiec. Zrobiłam badania w 3 dniu cyklu i proszę o ich interpretację.Estradiol 64,5 (22,4-115),FSH 9,5 (3,85-8,78)LH 5,1 (2,12-10,89)Prolaktyna 14,86(3,34-26,72).Leczę się na insulinooporność ,niedoczynność tarczycy i Haszimoto. leki jakie biorę to Letrox 150 i Glukophage 100XR. Hormony tarczycy w normie.Jedyny objaw ,który mi dokucza to ciągle jest mi zimno i jestem stale zdenerwowana,wszystko wyprowadza mnie z równowagi.Czy te wyniki mogą wskazywać ,że coś jest nie tak z moimi hormonami?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować swoje wyniki z ginekologiem- specjalistą endokrynologii ginekologicznej.