Czy te wyniki z 29. tygodnia ciąży są prawidłowe?

Dzień dobry, na ostatnim USG (29w4d) wyszły mi następujące wielkości: waga 1290g -188g (wiek 28w3d) BPD 7,72 cm - 31w0d HC 27,81 cm - 30w3d AC 24,83 cm - 29w0d FL 5,16 cm - 27w4d Szczególnie martwi mnie wartość FL. Czy te wyniki są prawidłowe czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania? Dodam że ostatnio byłam przeziębiona, czy mogło to mieć jakiś wpływ na rozwój maluszka? Pozdrawiam, Katarzyna

Lek. Tomasz Budlewski

Ewentualnie dodatkowo usg według zaleceń lekarza ginekologa prowadzącego ciążę