Czy te zmarszczki pod oczami spowodowane są karmieniem piersią?

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie mojej skóry. Karmie piersią od 8 miesięcy i zauważyłam pod oczami zmarszczki. Z Dnia na dzień jest ich coraz więcej. Mam 36 lat. Czy te zmarszczki spowodowane sa karmieniem piersią i mniej witam dostarczam do organizmu czy moja skora jest malo nawodniona czy raczej to wiek daje o sobie znać. Proszę mi doradzić jak mogę sie ich pozbyć w szybkim czasie. Jakie kosmetyki stosować. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być na skutek nieprawidłowej diety podczas karmienia piersią, sugeruję suplementy dla matek karmiących, picie dużej ilości wody, zdrowa dieta, wypoczynek w miarę możliwości, odpowiednie nawilżenie.
Pozdrawiam