Czy te żyły już nie znikną?

Dzień dobry Ostatnio wykonałam 2 zabiegi ICOONE na uda. Niestety zauważyłam popękane naczynka oraz mocno widoczne niebieskie żyły. Czy to efekt nieodwracalny i te żyły już nie znikną? Oraz czy mogę dalej kontynuować zabieg czy problwm moze sie rozprzestrzenic?

Dzień dobry, zabieg masażu podciśnieniowego, jakim jest ICOONE zasysa skórę wraz z tkanką podskórną do głowicy urządzenia. Niestety osoby, które mają skórę naczyniową na skutek zabiegowego efektu przekrwiennego, mogą doświadczyć trwałego rozszerzenia naczynek (tzw. "pęknięcia"). W takim przypadku najlepiej odstąpić od kontynuacji zabiegów, gdyż problem może się nasilać. Warto skonsultować dobór innej metody gabinetowej. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.