Czy teflon szkodzi wczesnej ciąży?

Witam,
mam taki problem, otóż okazało się, że zjadłam dziś wraz z kawałkami jedzenia kawałki teflonu z patelni – maż robił obiad – przed nim patelnia była gładka, teraz jest porysowana, czyli musieliśmy ten zeskrobany teflon zjeść wraz z jedzeniem...
I tu mam pytanie, czy coś mi grozi, jestem na samym początku ciąży, 7 tydzień, bardzo się boję, że coś może stać się z dzieckiem.
Proszę o odpowiedź, czy mogłam tym zaszkodzić dziecku?

Dzień dobry!

Nie ma badań nad wpływem teflonu na wczesną ciążę. Przypuszczam jednak, że ilość tej substancji jest znikoma i nie ma najmniejszego wpływu na dzidziusia.

Z poważaniem