Czy tego krwiaka można usunąć?

Witam we wtorek tego miesiaca mialam dosc mocna kontuzje kolana. Zabralo mnie pogotowie, w szpitalu wykonano mi rtg na ktorym wyszlo ze mam krew w kolanie. Ja sie na punkcje kolana nie zgodzilam, prucz tego zdiagnozowano u mnie uraz kilka struktur kolana. Minelo nie spelna tydz zrobil mi sie krwiak w kolanie ktory strasznie boli. Co teraz czy mozna jakos usunac krwiaka??

Witam , trudno jest udzielać porad przez internet - na odległość - zwłaszcza osobom , które rezygnowały dotychczas z pomocy specjalistów!!!!! Proponuje udać się na najbliższy SOR lub do najbliższej poradni ortopedycznej! z.żurawski