Czy ten antybiotyk jest krótkotrwały?

witam,od 5 lat mam objawy pieczenia skory wysypki suchosc uszu,nosa, oczu,przeczulica,skory,poty,swędzenie uszu itd..zwiedzilem juz z 30 lekarzy..badania wszystkie,nawet nie licze juz na pomoc,ale chodzi o to ze jedna z dolegliwosci byl w gardle gronkowiec mssa +++ i candidia ++ po ostatnim antybiotyku klindamacyna o ile pamietam w zastrzykach znikly na 8 miesiecy z migdalow białe śmedzace czopy,lecz z tego co widze znowu się pojawiają.co dalej z tym robic ? skoro antybiotyk jest krotkotrwały?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może usunięcie migdałków będzie konieczne. Proponuje zgłosić się do lekarza laryngologa