Czy ten aparat ma chociaż zbliżoną skuteczność do aparatu tradycyjnego?

Witam, mam retruzję zębów przednich górnych, do tego zgrzytam w nocy bardzo mocno zębami. Proszę o podpowiedź czy aparat invisalign sprawdzi się w tym przypadku. Czy ten aparat ma chociaż zbliżoną skuteczność do aparatu tradycyjnego. Bardzo dziękuję, Paweł

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl