Czy ten brak okresu to może być już menopauza?

Dzień dobry . W sierpniu skończę 48 l. Ostatnią miesiączkę miałam 10.02.19r. i od tego czasu cisza. Testy ciążowe 3 wykonane w 40,52,72 dc negatywne.W związku z tym moje pytanie czy testy są miarodajne i czy to może być menopauza. Wizyta u lekarza za 3 tyg , a ja strasznie boję się ciąży.Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli test ciążowy jest ujemny to jest to prawdopodobnie menopauza. Pozdrawiam.