Czy ten jadłowstręt świadczy o raku?

w przeciagu 2 miesiecy tata w wieku 63 lat schudl ok 16kg obecnie waga nie spada skarzyl sie na bol pod zebrmi czasami na jadlowstret miesa czy moze to byc rak zoladka dodatkowo choruje na cukrzyce w wynikach wsakazano na leukocyty wmoczu 20-30 i liczne bakterie w moczu hemoglobina 12 cukier 139 ob 65

Witam , nie istnieje diagnozowanie ani stawianie rozpoznań na odległość - przez internet!!! Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego , który zaplanuje stosowne badania! z.żurawski