Czy ten krem mogę stosować na piersi po ciąży?

witam mam pytanie karmię piersią i cały czas stosowalam krem elancyl prevention przeciw i na istniejące rozstępy. oczywiście dla kobiet w ciąży i karmiących piersią do stosowania na nogi brzuch piersi . niestety dopiero po 2 miesiącach stosowania doczytałam że mogę smarować wszystkie okolice podczas karmienia oprócz piersi. boję się że mogło to wpłynąć na moje dziecko negatywnie. rowniez stosowalam pharmaceris mama na rozstępy łącznie z biustem z tym że ni3 pamiętam czy można było do biustu po ciazy

Lek. Michał Lenard

Ten krem można stosować również na piersi. W okresie karmienia należy jedynie unikać smarowania okolicy sutków. Nie ma Pani powodu do obaw. Pozdrawiam!