Czy ten lek chroni przed udarem?

Od kilku lat brałam bisocard ale kardiolog zmienił na nebilet 5 mg i kazał brać 2 razy po 1/4 tabletki. Po zażyciu tego leku po ok. 1godz. Zaczyna mnie bolec głowa, i jestem osłabiona. Mówiłam lekarzowi, ze nie najlepiej sie czuje ale kazał brać ten lek a to ze trochę głowa boli to dlatego ze nebilet rozszerza żyły w mózgu i w sercu i musi bolec ale nie dostanę udaru i zawału. Gdybym nie mogła wytrzymać z bólu to mam przyjść do poradni. . Czy to prawda ze ten lek chroni przed udarem.

Witam!
Proszę się zgłosić do swojego lekarza i mu sprawę przedstawić. On zna Pani historię choroby, aktualny stan i badania laboratoryjne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.