Czy ten lek też nie będzie wpływał na obniżenie ciśnienia?

Moja mama (91 lat) rano przyjmuje Bisocard 2,5mg i Tertensif a wieczorem Ampril 2,5mg. Teraz od laryngologa otrzymała Vicebrol forte 2x10mg (niedosłuch). Czy ten lek też nie będzie wpływał na obniżenie ciśnienia? Nie wiem co robić? Wprawdzie mam mierzyć ciśnienie. Ale to starsza osoba i nie bardzo mówi co jej dolega.

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe jest wystąpienie działania niepożądanego pod postacią obniżenia ciśnienia tętniczego ale raczej występuje to niezbyt często , proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego