Czy ten opis rtg to coś poważnego?

Witam opis RTG. Miąższość zagęszczenie w części tylnej pola dolnego płuca lewego z widocznym bronchogramem przemawiające za obecnością zmian zapalnych. Lewa kopuła przepony wyżej ustawiona. Kąty p/ż wolne. Sylwetka serca w normie . Czy to coś poważnego? Co to oznacza

Szanowna Pani proszę podać więcej informacji, co Pani dolega? Z jakiego powodu badanie zostało wykonane? Obraz przemawia za zmianami zapalnymi