Czy ten poziom przeciwciał wymaga wcześniejszej wizyty u lekarza?

Prawie rok temu stwierdzono u mnie Hashimoto (w niedoczynności tarczycy). Przyjmuję Letrox 1/2 75-ki. Wizytę u endokrynolog mam dopiero na jesieni. Do tego czasu bardzo prosiłabym o analizę najnowszych wyników badań. W nawiasach zakres referencyjny. TSH 1,122 (0,35-4,94) FT4 0,94 (0,70-1,48) P-ciała peroksydazowe 17,49 (<5,61) P-ciała anty-tyreoglobulinowe 3,1(<4,11) Zaniepokoił mnie poziom przeciwciał peroksydazowych. Czy wymaga to wcześniejszej wizyty u lekarza i zmiany dawki leku? Bardzo proszę o komentarz.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie wymaga to zmiany dawki leku. Można poczekać do planowanej wizyty.