Czy ten wyciek z ucha u córki jest normalny?

moja corka 2 lata i 2 miesiace wlozyla do ucha patyczek z ucha wyplynela krew , nadal cos wyplywa wydzieina jest zabarwiona na kolor krwisty tylko rzadka zbiera sie w malzowinie bylismy z nia w szpitalu lekarz nic nie zrobil nie oczyscil ucha poszlismy rowniez do rodzinnego przepisal antybiotyk na wszelki wypadek stwierdzil ze bebenek uszkodzony martwie sie czy to normalne ze ma ten wyciek ze srodkla ucha jesli tak ile to potrwa co powinnam zrobic gdzie sie udac czy to sie zregeneruje samo czy bedzie slyszala ?

Przyjedź pilnie. Oczywiście nigdy nie piszecie gdzie mieszkacie więc jak mogę was pokierować gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania! No jak?! Piszcie gdzie mieszkacie na Miłość Boską dla swego dobra!