Czy ten wynik badania USG tarczycy jest prawidłowy?

Witam,jestem tu poraz pierwszy i chciałabym zapytać o wynik badania usg tarczycy, czy jest prawidłowy Prawy płat 20x12x37mm. Pojemność 4,5 cm Płat lewy17x15x35. Pojemność 4,5cm. Cieśń 2mm.

Lek. Wojciech Zygmunt

Wymiary tarczycy w normie. Z racji iż nic innego nie jest opisane, to najprawdopodobniej nie znaleziono zmian ogniskowych, a echogeniczność miąższu oraz struktur okołotarczycowych jest w normie, ale dla pewności musi się pani dopytać lekarza wykonującego badanie lub powtórzyć je u innego specjalisty. Pozdrawiam i życzę zdrowia.