Czy ten wynik badania usg tarczycy świadczy o raku?

Witam. Jestem po badaniu usg tarczycy. W obu platach liczne zmiany ogniskowe hypoechogenne, unaczynione intensywnie obwodowo i centralnie. Największe z przestrzeniami płynowymi. Największy ma 2,4 cm, kilka powyżej 1, reszta okolo 6mm, łącznie w obu platach jest ich około 20. Tsh 0,11, ft3 lekko podwyższone, ft4 lekko poniżej normy. Przepływ miąźszowy wzmożony, powiększone węzły chłonne 10x5 i 6x4 przy dolnych biegunach obu platow. Tarczyca niepowiekszona. Czy to jest rak?

Podany wynik Usg tarczycy obrazuje wole guzkowe. Nie wygląda to na raka ,ale największe ze zmian po obu stronach wymagają biopsji cienkoigłowej i weryfikacji cytologicznej. Należy udać się do poradni onkologicznej oraz do endokrynologa.