Czy ten wynik bHCG oznacza ciążę?

cierpię na pco, lecze sie u specjalisty leczenia nieplodnosci,ostatnia miesiaczke mialam 18 sierpnia 12dnia cyklu zalecono mi gonal zastrzyki 3 razy co drugi dzien. w 19 dniu cyklu dostałam pregnyl na pekniencie pecherzyka poniewaz na gonalu wychodowalam jeden dominujacy pecherzyk. pan doktor zlecil mi badanie hcg wczoraj czyli 19.09 wynik 2.69mIU/ml wizyte mam za tydzien jestem na luteinie okresu brak,czy wynik moze oznaczac ciaze?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik jest bardzo niski i niejednoznaczny diagnostycznie.
Najlepiej oznaczyć powtórnie beta-hCG za kilka dni by sprawdzić czy dochodzi do jego narastania.
Wynik najlepiej skonsultować z lekarzem prowadzącym.