Czy ten wynik bHGC oznacza brak ciąży?

Witam jestem z Wrocławia mam 24 lata i ostatnio byłam u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne kończę moje pierwsze opakowanie ale lekarz zrobił mi usg w którym zobaczył taką małą kropkę 3mm powiedział że jemu to wygląda na ciążę (4tydzień) ale żeby się upewnić kazał iść na badanie dziś odebrałam wyniki beta hcg które pokazują 0,1 czyli brak ciąży ale zastanawiam się czy może jakoś wynik być błędny? Albo co to może być?Powiem jeszcze że od jakiś 2 tygodni bolą mnie piersi i brzuch na dole

Lek. Tomasz Budlewski

dla pewności proponuje powtórzyć badanie beta hcg i ponownie udać się do lekarza ginekologa, sądzę , że wskazane jest ponowne usg.