Czy ten wynik MRI to coś poważnego?

Co oznaczają zaniki korowe płatów czołowych i skroniowych zmiany o niewielkim nasileniu, oraz torbiele naczyniówkowe w obrębie trójkątów komór bocznych wielkości 10mm obustronne symetryczne, Jest to mój wynik MRI

MRI do interpretacji klinicznej. Ważny wywiad i Pacjent ! Raczej nie ma powodów do niepokoju; drobny naczyniak żylny zwykle nie wymaga żadnej interwencji. Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Ważne obciążenia chorobowe, stosowane leki, To fragment opisu MRI; do interpretacji klinicznej, po zbadaniu Pacjenta. Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań Najważniejszy stan Pacjenta Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.