Czy ten wynik rezonansu odcinka szyjnego wskazuje, że potrzebna jest operacja?

Wnioski RM na poziomie odcinka szyjnego: cechy rozpoczynającej się spondylozy szyjnej z kilkupoziomową dyskopatią oraz wtórną stenozą kanału kręgowego i kanałów korzeniowych, a także cechami modelacji/ucisku korzeni nerwów rdzeniowych na kilku poziomach-zmiany o największym nasileniu na poziomie C6-C7 oraz po stronie lewej z centralno-lewoboczną przepukliną o typie ekstruzji. Chłopak jest w więzieniu ma takie wyniki, czy tylko operacja? Czy można inaczej pomóc?

Witam, sposób leczenia należy omówić z neurochirurgiem, ja niestety nie mogę pomóc