Czy ten wynik tk kręgosłupa to coś poważnego?

TK-kręgosłupa odc.krzyz-ledż L/S Częściowa torakalizacja kręguL1-widoczne cześciowe żebra. Na poziomie L3-L4 niewielkie tylne wupuklenie krążka m-k. Na poziomieL4-L5 wałowata tylna wupukina krążka m-k modelująca nieco przednią ścianę worka oponowego,zwężajaca nieznacznie zachyłki boczne kanału kręgowego i wnikająca do dolnych części otworów m-k. Na poziomie L5-S1 tylna wypukina krążka m-k lateralizująca nieco na stronę lewą modelująca nieco przednią ścianę worka oponowego.Dodatkowo na tym poziomie wyciągnięcia tylno-bocznych prawych krawędzi trzonów kręgów wnikają do prawego otworu m-z przyleganiem do struktur nerwowych. Kostne ograniczenia kanału kręgowego w granicach normy. Zmian destrukcyjnych w zakresie części kostnych nie stwierdza sie. Prosze o interpretacje wyniku czy to czs powaznego czy nie i co dalej z tym robic

OPIS TK : " TK-kręgosłupa odc.krzyz-ledż L/S Częściowa torakalizacja kręguL1-widoczne cześciowe żebra. Na poziomie L3-L4 niewielkie tylne wupuklenie krążka m-k. Na poziomieL4-L5 wałowata tylna wupukina krążka m-k modelująca nieco przednią ścianę worka oponowego,zwężajaca nieznacznie zachyłki boczne kanału kręgowego i wnikająca do dolnych części otworów m-k. Na poziomie L5-S1 tylna wypukina krążka m-k lateralizująca nieco na stronę lewą modelująca nieco przednią ścianę worka oponowego.Dodatkowo na tym poziomie wyciągnięcia tylno-bocznych prawych krawędzi trzonów kręgów wnikają do prawego otworu m-z przyleganiem do struktur nerwowych. Kostne ograniczenia kanału kręgowego w granicach normy. Zmian destrukcyjnych w zakresie części kostnych nie stwierdza sie. "
Niezbyt duze zmiany , z opisu...sam opis to za mało ...
Obraz TK KRĘGOSŁUPA L-S do interpretacji klinicznej! Ważne objawy ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna . Ważne objawy neurologiczne, ogólny stan zdrowia, sprawność, tryb życia i pracy , aktywność, krążenie, ciśnienie krwi, nawodnienie etc Czy były urazy kręgosłupa, cieżka praca fizyczna, nadwaga, ?? Jaki nastrój ? stresy? Jaki wywiad rodzinny?? Pozdrawiam i zapraszam