Czy ten wynik TK oznacza, że stwierdzono trzy krwiaki śródczaszkowe?

Mam problem z interpretacją podanego poniżej opisu TK. Czy mam to rozumieć tak w skrócie, że stwierdzono aż trzy krwiaki śródczaszkowe? Z góry dziękuję za pomoc. Cytuję " W wykonanym badaniu TK krwiak podczepcowy okolicy czołowej. Drobne, krwotoczne ogniska obwodowo w lewej półkuli móżdżku. W wykonanym kontrolnym stwierdzono złamanie w okolicy czołowo-ciemieniowej prawej. Niewielkie ognisko krwotoczne w tylnej części płata skroniowego lewego, w sąsiedztwie namiotu móżdżku o śr. 10 mm oraz w przedniej części płata skroniowego lewego o sr. 8 x 2 mm."

To fragment opisu badania TK OPIS: " " W wykonanym badaniu TK krwiak podczepcowy okolicy czołowej. Drobne, krwotoczne ogniska obwodowo w lewej półkuli móżdżku. W wykonanym kontrolnym stwierdzono złamanie w okolicy czołowo-ciemieniowej prawej. Niewielkie ognisko krwotoczne w tylnej części płata skroniowego lewego, w sąsiedztwie namiotu móżdżku o śr. 10 mm oraz w przedniej części płata skroniowego lewego o sr. 8 x 2 mm." Jajk duzy uraz, jaki stan obecny, Opisane niewielkie krwiaki płata skroniowego mózgu ! ale też podczepcowe, czyli raczej powierzchowne, są tez opisane złamania kości czaszki....
Ważny pełny wywiad, kontekst badania, czas od urazu, stan obecny pacjenta...Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor; OPIS TK do interpretacji klinicznej. Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny
Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam