Czy ten wynik usg ginekologicznego jest poważny?

3 MIESIACE TEMU WYNIK -endometrium -6,4 mm , jajnik praw- 28x22 mm o srednicy 16 mm ,,,,czy ten wynik usg jest poważny endometrium 9,5 mm jednorodnej echogenicznosci , prawy jajnik 39x44 mm z torbielka endometrialna o srednicy 34 mm ??? jajnik lewy 45 x 35mm z pecherzykiem 24 mm ........od roku mam w normie Tsh 2.00,, ,, FT4 -1.30, , FT3- 2,40, D3- BARDZO NISKIE , Anty-Tpo 421, MAM SLABA ODPORNOSC , NADCZYNOSC TARCZYCY OD 4 LAT . ginekolog mi hormonow nie przepisal. powiekszone torbiele

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez poznania dni cyklu w których były wykonane badania nie można się wypowiedzieć