Czy test beta hcg powinien być powtórzony?

Witam. Moja ostatnia miesiączka spóźniała się dwa tygodnie,była możliwość ciąży z racji że działaliśmy w czasie dni płodnych. Zrobiłam kilka testów, ale na żadnym nie było nawet cienia drugiej kreski. Dziś poszłam na betę i gdy wróciłam zauważyłam, że zaczęło się plamienie,wynik B-hcg <1,2 Okres się rozkręcił, ale ta krew jest bardziej czerwona niż zwykle, na dodatek strasznie boli mnie krzyż co mi się nigdy nie zdarzało. Czy ma sens powtarzać betę? Bardzo proszę o odpowiedź, wizytę u lekarza mam dopiero za półtora tygodnia

Lek. Paweł Szadkowski

Powyższy wynik wyklucza ciążę. Sugeruję poczekać na termin u ginekologa, a w razie nasilonych dolegliwości postarać się o wcześniejszą wizytę.