Czy test ciążowy 3 dni po stosunku mógł wyjść pozytywnie?

witacie, mam nie typowa sytuacje i potrzebuje pomocy.. Kochalam sie z favetem ponad miesiac temu i od tego dnia nie czulam większych zmian tydzień po stosunku dostałam okresu lecz kolejną miesiączka zaczęła się spozniac, kochałam się z facetem 3 dni przed miesiączka i zrobiłam test ciążowy który wyszedł pozytywnie a następny już nie, zrobiłam również badanie krwi i wyszło 2.0 i brak ciąży, czy test ciążowy mógł wyjść po 3 dniach od stosunku pozytywnie, czym to jest spowodowane. Proszę o pomoc.

Szanowna Pani, czasami tak się zdarza, testy ciążowe nie są idealne. Bardziej wiarygodnym badaniem jest beta-hCG z krwi