Czy test ciążowy mógł zawieść?

Witam mam pytanie czy mógł test ciązowy być błędny i jestem w ciąży jeśli test ciązowy wykonałam po 4 dniach o planowanej miesiączki i pokazał wynik negatywny dodam że na etykiecie pisało że wykrywa 6 dniową ciążę a temperatura w pochwie mi spada i mam 36.3 tylko martwi mnie to że mam dziwny śluz podobny do płodnego, trochę się boję proszę o pomoc i szybką odpowiedż

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Test wykonany na 4 dni przed terminem miesiączki powinien już być wiarygodny. Niestety czasami zdarzają się wyniki fałszywie ujemne. W razie wątpliwości proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej i wykonać test z krwi obwodowej.