Czy test ciążowy zawsze jest prawidłowy?

Witam ! Mam pytanie, z moja dziewczyną obawialiśmy się ciąży. Wykonaliśmy test ciążowy 4 dni przed jej okresem i wyszedł negatywny. Jej okres był taki jak zawsze. Z tego co czytałem w internecie żaden objaw ciąży nie pasuje do niej. Okres miała normalny, taki jak zawsze. Czy mogę jeszcze się obawiać czy już po negatywnym wyniku testu i po tym, że dostała okres ( nie ma regularnych cykli ) mogę być już na 100% pewny, że ona nie jest w ciąży ? Z góry dziękuje.

Witam,
wiarygodnym testem ciążowym jest test wykonany z próbki krwi po 10-14dniach od stosunku.
Test ciążowy z moczu może dawać wyniki fałszywie ujemne, nalezy go wykonywać najwcześniej 14 dni po stosunku.

pozdrawiam