Czy test wykonałam zbyt wcześnie?

Witam. Moje cykle są różnie28, 29,30 dniowe. Ostatni okres miałam 21. 04, a w 6.05 odbyłam z moim chłopakiem stosunek bez zabezpieczenia ale bez wytrysku we mnie. Boję się że mogę być w ciąży, zrobiłam test ciążowy 16 maja czyli około 5 dni przed okresem i wyszedł negatywny, ale boję się że mogło to być za wcześnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa