Czy test wykryje narkotyki w moczu po takim czasie?

Witam, chciałbym powiedzieć na wstępie, że nie jestem uzależniony, oczywiście zapaliłem, było fajnie, ale mam mieć badanie moczu na tego typu specyfiki i chciałbym wiedzieć, czy 3 tygodnie od zapalenia (dwie fifki czystego zioła) mogą coś wykazać - znajomi doradzili pić dużo wody i brać witaminę C.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witamy serdecznie,

Wykrywalność metabolitów marihuany w testach jest zależna od ilości oraz od tego jak długo była palona. W przypadku jednorazowego incydentu z narkotykami czas ten jest stosunkowo krotki. Zakłada się, że średnia wykrywalność w testach jednorazowego użycia marihuany waha się od pięciu do ośmiu dni.

W tym przypadku test powinien być negatywny, lecz nie można tego w stu procentach potwierdzić. Wiąże się to z tym, że każdy organizm ma inny metabolizm.