Czy test wyszedł prawidłowo?

Witam,
w dniu spodziewanej miesiączki 12.04 zrobiłam test po około 3 min. góra do 5 min. pokazała się ledwo widoczna kreseczka w polu T. Czy to oznacza, że jestem w ciąży? I test wyszedł prawidłowo?

Dodam, że od jakiegoś tygodnia piersi bolą mnie przy dotyku i czasami mam bóle podbrzusza, tak jak przed miesiączką, ale słabsze. Czy mam wykonać drugi test?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam!

Jeżeli wykonała Pani test dokładnie według instrukcji oraz oprócz kreski w polu T była widoczna wyraźna kreska w obszarze kontrolnym (pole C) test jak najbardziej jest ważny. Przyjmuje się, że test jest prawidłowo wykonany, jeżeli w okienku kontrolnym widoczna jest linia. Wówczas druga kreska w polu T potwierdza ciążę. Przy prawidłowo wykonanym badaniu nawet słabo widoczna linia w okienku testowym świadczy o tym, że jest Pani w ciąży. Jeżeli test wykonała Pani prawidłowo, nie ma konieczności ponownego przeprowadzania badania.