Czy testy ciążowe o wyniku negatywnym można uznać za wiarygodne?

Proszę o informację czy testy ciążowe o wyniku negatywnym można uznać za wiarygodne. Cykl zaczął się 24.06 z 5 na 6 lipca doszło do stosunku. Pierwszy test został wykonany 12.07, kolejny 19.07 ostatni 27.07 Dwa pierwsze były z moczu porannego czułość 25, ostatni z moczu popołudniowego (zgodnie z ulotką) czułość 10 . Cykl przez ostatni 6 miesięcy zamykał się w terminie od 27 do 34 dni. Dziś jest 34 dzień i poza wieczornymi bólami jak menstruacyjne brak innych objawów miesiączki.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dwa testy ciążowe były negatywne (pierwszy był wykonany za wcześnie), ciążę właściwie można wykluczyć. Proszę zatem cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli ma Pani nieregularne cykle, być może ten będzie nieco dłuższy.