Czy testy mogły na tyle się pomylić? Może poroniłam?

Hejka!
Nie wiem, co mam robić? Ostatnią miesiączkę miałam 17.10.2010 r. Zawsze mam regularne miesiączki, co 26-27 dni. Od 4 miesięcy staramy się o dziecko, tydzień temu robiłam sobie testy i wszystkie wyszły pozytywnie.

Wczoraj 20. zaczęło boleć mnie okropnie podbrzusze, po jakiejś godzinie zaczęłam powoli plamić, początkowo było to bardzo skąpe plamienie, jakieś takie brązowe. W nocy obudził mnie ból brzucha i pojawiły się jakieś skrzepy na podpasce.

Plamię do tej pory, a ból brzucha nie ustępuje, nie byłam u lekarza i nie wiem, czy testy mogły na tyle się pomylić? Nie wiem, czy wierzyć tym testom, co wyszły mi pozytywnie. Czy może to być normalna miesiączka?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Mało prawdopodbne, aby testy dały wyniki fałszywe. Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Niestety krwawienie może również oznaczać poronienie.
Powinna Pani jak najszybciej udać się na wizytę do ginekologa. Pozwoli to na wyjaśnienie sytuacji.
Pozdrawiam