Czy testy na obecność przeciwciał można wykonać również w trakcie leczenia?

Witam,czy testy na obecność przeciwciał można wykonać również w trakcie leczenia,czy dopiero po zakończeniu? Dostałem Augumentin na 3 tyg 2x1. Takie leczenie jednym lekiem wystarczy? Objawy zaczęły znikać oraz rumień po kilku dniach od przyjmowania leku,a przyjmowanie zaczęło się w trzecim dniu od pojawienia się gorączki,bólu kości,stawów,osłabienia,braku koncentracji. Lekarz mnie zbadał i jestem zdrowy. Do ukąszenia mogło teoretyczne dojść 10 dni przed objawami. OB podwyższone i NEU obniżone.

Swoiste IgM pojawiają się we krwi po upływie 3-4 tyg od zakażenia (szczyt 6-8 tygodni) i zanikają w ciągu 4-6 miesięcy. Swoiste IgG wykrywalne są po upływie 6-8 tygodni od zakażenia, utrzymują się wiele lat ( 10 lat nawet u pacjentów leczonych antybiotykami ). Czasem dotyczy to swoistych IgM i może świadczyć o aktywności choroby. Pozdrawiam.