Czy tętniak z tyłu głowy jest przeciwwskazaniem do pobytu w sanatorium?

Rok temu stwierdzono u mnie tętniaka z tyłu głowy poniżej dwóch milimetrów.Dwa kolejne badania potwierdzają że tętniak nie powiększa się,mam 67 lat.Nie wiem od kiedy mam tego tętniaka.Czy są przeciwwskazania do wyjazdu do sanatorium.

Lek. Michał Lenard

Sama obecność tętniaka nie stanowi przeciwwskazania do wyjazdu do sanatorium. Pozdrawiam!