Czy tężyczkę można wyleczyć?

Witam .Mam pytanie czy tężyczka jest wyleczalna? Magnez ponżej normy , vit d 15, wapń dolna granica normy , pozostałe badania wychpdzą dobrze , Tsh, ft3, ft4, przeciwciała.Lecze się na ężyczką od 4 lat .I nie mogę uzupełnić magnezu, vit d3 i wapńia.Co zrobić ?jakie badania ? do kogo się udać?Próba ischemiczna dodatnia wybitnie.

Tężyczka wymaga badań i leczenia skojarzonego.
Badania: Krew - wapń, magnez, potas, fosforany. Dobowa zbiórka moczu na wapń i magnez ( proszę zapisać dawki wszystkich leków w tym dniu )
+/- inne badania po ocenie wymienionych badań przez Lekarza.
Leczenie: suplementacja mineralna ( doustna lub dożylna ) +/- lek przeciw depresyjny ? przeciw lękowy ?