Czy tkliwość piersi może być objawem ciąży?

16 dnia mojego cyklu uprawialismy z chlopakiem petting. Nie doszlo do wytrysku ani do pelnego stosunku. Widzialam ze dotykal swojego czlonka a pozniej wkladal mi palce do srodka. Od tamtego dnia czuje tkliwosc piersi. Jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze?

Lek. Wojciech Zygmunt

Pewnie prawdopodobieństwo oczywiście jest, ale jest ono niewielkie. Jeżeli będzie się pani spóźniał okres o kilka dni (5-6) to proszę wykonać test ciążowy, który wszystko wyjaśni. Pozdrawiam i życzę zdrowia.