Czy to arytmia, gdy czuje, że serce bije tak mocno i szybko?

Witam Czy to arytmia gdy czuje że serce bije tak mocno i szybko jakby chcialo wyrwac sie z piersi jednak to tylko odczucie ponieważ przy zmierzeniu pulsu tetno jest prawidłowe 85 a rytm miarowy. Echo, holter, ekg w normie, takie uczucie najczęściej pojawia sid przed zasypianiem, trwa minimum kilkanaście minut.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto założyć holtera na 7 dni z rejestratorem zdarzeń konieczna wizyta u kardiologa