Czy to był zawał?

Witam mam 30 lat od kilku tygodni odczuwam zmęczenie mam mdłości i wymioty nasilające się wieczorem(nie jest to ciąża). Dzisiejszej nocy obudził mnie straszny ból, ucisk i pieczenie w klatce piersiowej trwało to około 10 min. i przeszło czy to może świadczyć o przebytym zawale? Co dalej robić?

Witam serdecznie.

Trudo określić czym były te dolegliwości w nocy. Czy były one objawem  zaburzeń ze strony układu sercowo-naczyniowego.

Nudności oraz wymioty trwające juz jakiś czas są najprawdopodobniej wynikiem choroby przewodu pokarmowego. Również dolegliwości bólowe w klatce piersiowej mogą być manifestacją chorób przełyku.

Powinna Pani jak najszybciej udać się na wizytę do lekarza aby określić co Pani dolega.
Pozdrawiam