Czy to było poronienie zagrażające?

Kobieta 38 lat Witam Jestem 4 tygodnie po poronieniu w 13 tygodniu ciąży. Ciąża wg badań przebiegała bezproblemowo. Dwa dni przed poronieniem pojawiły się brązowe skąpe upławy, na trzeci dzień pęknięcie pęcherzyka płodowego i krwawienie. Czy można mówić o poronieniu zagrażającym? Czy istnieje wogóle prawdopodobieństwo, że to było poronienie zagrażające gdybym na czas zgłosiła się np.do szpitala? Z góry dziękuję za informację.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze , czasem jest tak ze nie można stwierdzić przyczyny , jeżeli byłoby coś niepokojącego lekarz ginekolog na pewno by Panią o tym poinformował