Czy to były moje dni płodne?

Uprawiałam seks z zabezpieczeniem (prezerwatywa) z moim partnerem, jednak podczas stosunku prezerwatywa się zsunęła minimalnie i sperma dostała się na moje narządy intymne (ale tylko na zewnątrz). Mój cykl miesiączkowy przeważnie trwa 28dni. Ostatni mój pierwszy dzień miesiączki był 02.11.2010 i powinnam okres dostać w nadchodzący poniedziałek 29.11.2010. Kochaliśmy się z 27.11/28.11. Czy jest możliwość ze mogę/mogłam zajść w ciążę? I jak duża jest ta szansa? Pilnie proszę o pomoc.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
w przypadku 28 dniowych cykli dni płodne przypadają pomiędzy 8 a 17 dniem cyklu. Stosunek odbył się w 25 dniu cyklu, czyli podczas dni niepłodnych. Zatem ryzyko zajścia w ciążę jest małe. Ale nie równe zeru.
Po upływie około 2 tygodni od stosunku może Pani wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam