Czy to były poronienia samoistne?

W skrócie: mam cykle po 40-85 dni. W 2010 dostałam nagle ogromnego bólu brzucha i zaczęłam obficie krwawić, wypadła mi "tkanka" wielkości ok. 3 cm. USG dopiero po 2 tyg.- nic nie było widać. W 2015 to samo, ale bez "tkanki" tylko ból jeszcze większy i dłuższe krwawienie. BHCG nie wyszła - błąd laboratorium, na wynik czekałam tydzień, potem kazali mi powtórzyć: ale BHCG niestety po takim czasie już tylko 2,0... Czy to były poronienia samoistne?

Lek. Tomasz Budlewski

Przy takiej długości cyklu cieżko jest sie wypowiedziec. Konieczne sa badania hormonalne.